SİZİ TELEFONLA ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?
galva-fence-whatsapp

WHATSAPP

Galva Fence Nedir?

Galva Fence Nedir?

Galva Fence boyalı galvanizli çelik bantlardan üretilen en modern çit sistemidir. Ana ürün grubumuz klasik ve modern olmak üzere  2’ye ayrılmaktadır.  Sektördeki uzman kadromuz, sizlere uygun malzeme, renk ve taşıyıcı sitem secimi konusunda danışmanlık vermekten memnuniyet duyacaktır.

Sektörümüzdeki uzmanlığımızı, dekoratif çözümleriniz için kullanıyoruz!

Galvaniz sağlamlığını, dekoratif ve şık çözümler ile birleştiriyoruz. Standart ölçülerden faydalanabileceğiniz gibi, Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel ölçüler ile sizlerin ihtiyaçlarına kesin çözüm sağlayabiliyoruz. 

Diğer Çitlerden Farkımız Nedir? 

  1. Bahçe çitlerinin ortak amacı estetik, güvenlik ve dayanıklılıktır. Galva Fence diğer çit malzemeleri ile kıyaslandığında en avantajlı bahçe çiti malzemesidir.
  2. Darbelere karşı mekanik dayanıklılığı,
  3. Çit montaj sekline bağlı olarak rüzgârın geçmesine izin verdiği için güçlü rüzgâr ve fırtınaya dayanıklılığı,
  4. Bahçenizin hem dışarıdan hem içeriden estetik görünmesini sağlaması,
  5. Hali hazırda boyalı sac ile üretildiği için yıllarca boya/bakim gerektirmemesi,
  6. Montaj kolaylığı ve hızı,
  7. Esnek üretim yöntemi sayesinde projenize/zevkinize  göre boyutlandırma.

Galva Fence, standart tel çitlerin aksine, daha şık ve dışarıdan daha az görünen, korunaklı bir yapıya sahiptir.  Beton yapılara istinaden, 

bakımı ve montajı daha kolaydır. Çift taraflı montaj seçeneği ile dışarıdan sağlanan estetik görüntüye, iç tarafta da uygulayabilirsiniz. 

Standartların Dışına Çıkabilirsiniz!

Galva Fence kullanarak, çitlerinizi istediğiniz ölçülerde ürettirebilir ve dileğiniz aralıklar montaj yapabilirsiniz. Tek ölçü kullanmak zorunda değilsiniz. 

Farklı ölçülerle daha estetik görüntüler elde etme şansınız bulunmaktadır.  Klasik veya modern ürün gruplarımızdan, istediğiniz renk ve boyda sipariş verebilmek için mutlaka danışman ekibimizle iletişime geçin.

Çift Taraflı Montaj Seçeneği 

Çitinizin sadece dışarıdan değil bahçe içinden de güzel gözükmesini sağlayan bu montaj şekli aynı zamanda taşıyıcı sistemi de saklar. Aynı taşıyıcı sistem maliyeti ile Galva Fence’leri çift taraflı monte edebilirsiniz.